4. 4. 2024
transport logo nove
april 2024 1Nový kompaktný vysoko výkonný vozík: Jungheinrich EJC1.

Spoločnosť Jungheinrich predstavila na veľtrhu LogiMAT 2024 v Stuttgarte nový rad svojich elektrických vozíkov EJC 1i. Vďaka využitiu lítiovo-iónových batérií a úplne novej konštrukcii sa vozíky vyznačujú mimoriadne kompaktnými rozmermi a výrazne vyššou zostatkovou nosnosťou a výkonom.

Ručne vedené elektrické vysokozdvižné vozíky sa používajú takmer v každom odvetví. Na tento segment vozíkov sa spoliehajú najmä malé a stredné podniky, maloobchodné predajne alebo výrobné a remeselné podniky s obmedzenými skladovacími a pracovnými priestormi. Na veľtrhu LogiMAT 2024 v Stuttgarte predstavila spoločnosť Jungheinrich pre túto skupinu zákazníkov nový, od základov prepracovaný, rad elektrických ručne vedených vysokozdvižných vozíkov v základnom segmente.

Zobraziť celý článok.

Hľadaj obsah na stránke Logistický monitor

Štatistika

  • Počet návštev článkov 9532184

CHCETE PRISPIEŤ DO LOGISTICKÉHO MONITORU ?

Ak chcete pridať svoj príspevok do rubriky Média monitor spracujte anotáciu podľa vzorovej štruktúry a zašlite ju na adresu logistika@va1.sk 

Ak chcete pridať autorský príspevok zašlite text vo formáte PDF alebo DOC na e-mail: logistika@va1.sk
K príspevku zašlite názov príspevku aj v anglickom jazyku, stručnú anotáciu, kľúčové slová (dôležité pre vyhľadávanie) a fotografiu autora alebo ilustráciu.

Zobraziť vzorovú štruktúru príspevku.

CROWDFUNDING

CROWDFUNDING - je financovanie z mikrozdrojov. Logistický monitor zhromažďuje pre Vás informácie už 20 rokov BEZPLATNE. Pomôžte tomuto projektu dobrovoľnou čiastkou, ktorú pošlete na účet: Tatrabanka a.s. Žilina 2629410129/1100, IBAN: SK5O 1100 0000 0026 2941 0129. Ďakujeme.